one page website templates

FAQ

Tryb ten jest płatny po to byśmy mogli dalej rozwijać gre i dać Wam produkt jak najlepszej jakości. Jak każda firma w Polsce musimy co miesiąc płacić podatki. Nasze koszty w dużej mierze to:
- ZUS: 1228,70 zł
- biuro rachunkowe: 369 zł
- internet: 55,35 zł
- prąd: ok. 50 zł
Daje to 1703,05 zł na miesiąc. Nie liczymy tutaj kosztów sprzętu oraz kilkuletniej pracy naszej ekipy (mniej więcej od roku 2012). Dodatkowo chcieliśmy zauważyć, że nie dostajemy pełnej kwoty, którą wpłaca użytkownik. Od każdej Waszej wpłaty odejmujemy:
- 23% podatku VAT
- 30% prowizji dla sklepu Google Play i iTunes 
- 18% podatku dochodowego od ewentualnych zysków

Chcielibyśmy zrobić te tryby jak najszybciej, ale zwyczajnie brakuje nam czasu, by dodawać nowe funkcjonalności w ekspresowym tempie. Wiele pomysłów mamy rozplanowane w naszych głowach, ale zwyczajnie brakuje czasu na ich realizację. Staramy się realizować poszczególne funkcjonalności krok po kroku, ale nie jest to sprawa łatwa.

Rozumiemy, że nie wszystkim nasza gra może się podobać i przez to nisko ją ocenia. Jeśli jednak oceniasz nisko grę w sklepie po to, by zmobilizować nas do pracy to niestety nic tym nie osiągniesz. Nie jesteśmy w stanie poświęcić więcej czasu na grę, bo po prostu go nie mamy. Twoja niska ocena powoduje jedynie, że sklepy w swoich algorytmach obniżają jakość gry i rzadziej pokazują ją innym użytkownikom przez co gra staje się mniej popularna. Nie trzeba oczywiście tłumaczyć, że im mniejsza popularność gry tym trudniej będzie jej się przebić i konkurować z innymi grami przez co może po prostu "umrzeć" śmiercią naturalną. Dodatkowym "szkodliwym" czynnikiem jest to, że żużel jest popularny w nielicznych krajach, a więc osoby np. z Hiszpanii, którzy pobiorą grę automatycznie wystawią jej niską ocenę. Jeśli, więc podoba Ci się gra to najgorsze co możesz zrobić to wystawić niską ocenę.

Android:
W grze zaimplementowany jest system automatycznej kopii zapasowej. W opcjach gry jest informacja kiedy wykonana została ostatnia kopia zapasowa. System backupu działa od Androida w wersji 6.0 (API 23). Kopie danych zostaną automatycznie przywrócone, gdy na nowym urządzeniu użytkownik zaloguje się na swoje konto w sklepie Google Play i zainstaluje grę.
Funkcja backupu wykonywana jest cyklicznie pod następującymi warunkami:
- Użytkownik ma włączoną opcję automatycznej kopii zapasowej w Ustawienia->Kopia i kasowanie danych
- Minęły co najmniej 24 godziny od wykonania ostatniej kopii
- Urządzenie jest wygaszone i podłączone do ładowarki
- Urządzenie jest podłączone do sieci WiFi
- Pliki kopii nie zajmują więcej niż 25MB - gdy pliki kopii zajmują więcej zostaniesz o tym poinformowany podczas uruchamiania gry.

iOS:
Kopia zapasowa tworzona jest zgodnie z ustawieniami backupu iCloud. Data ostatniej kopii widoczna jest w ustawieniach iCloud telefonu.

Metody płatności

Akceptujemy metody płatności, które są udostępnione przez Google Play, iTunes, itch.io oraz Steam.

Adres

ul. Torowa 5
63 - 400 Ostrów Wielkopolski